www.ccsupport.pl

rodzaje roletRolety są ciekawym rodzajem dekoracji okiennej, który można dobrać odpowiednio do własnych potrzeb i oczekiwań. Można wybierać spośród rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Rolety wewnętrzne stosuje się najczęściej w mieszkaniach, gdzie można je odpowiednio dopasować do wystroju wnętrza.

Wewnętrzne rolety pozwalają na udekorowanie okien, a jednocześnie pozwalają skutecznie chronić wnętrze pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się oraz nadmiernym oświetleniem promieniami słonecznymi. Dzięki odpowiednio dobranym roletom nasz sen będzie zdecydowanie lepszy i będziemy bardziej wypoczęci.

Istnieją również rolety zewnętrzne, które są cięższe i wykonane ze znacznie mocniejszych materiałów niż rolety wewnętrzne. Ich zadaniem jest nie tylko zaciemnianie pomieszczeń, ale również ochrona szyb. Zazwyczaj zewnętrzne rolety częściej są wybierane do takich budynków, jak firmy, biura czy instytucje.

Zarówno rolety wewnętrzne, jak i zewnętrzne pozwalają zaciemnić pomieszczenie według potrzeb, a także realizować inne funkcję w zależności od rodzaju i typu rolety. Rolety wewnętrzne pełnią bardziej rolę zasłon, natomiast zewnętrzne są znacznie mocniejsze. Obydwa rodzaje umieszczone są na stelażu i można je zwinąć lub opuścić.

http://www.ewpa.pl/ladowarki-obrotowe-seria-rotto.html Polipak.com.pl